Infa Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Баварија, 97337, Dettelbach, Lange Länge 2c
македонски
Најнови објави
приколка со рамна платформа Fellechner AF21-N18 Baustoff Fellechner AF21-N18 Baustoff 8.900 € Приколка со рамна платформа 2015-04-27 13950 кг Германија, Dettelbach
патничко комбе MAN TGE 3.180 VIP 4x2 MAN TGE 3.180 VIP 4x2 65.000 € Патничко комбе 2020-12 3000 км Германија, Dettelbach
патничко комбе MAN TGE 3.180 VIP 4x4 MAN TGE 3.180 VIP 4x4 115.000 € Патничко комбе 2022-05-01 300 км Германија, Dettelbach
Ние ќе одговориме на вашите прашања
Како да стапите во контакт со нас
Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Пон - Пет 08:00 - 17:00
+49 9324 6... Прикажи +49 9324 604885
+49 9324 6... Прикажи +49 9324 604884
Daniel
Daniel
Јазици: германски, англиски
+49 163 49... Прикажи +49 163 4928800
Taciddin
Taciddin
Јазици: турски, арапски, германски, англиски
+49 163 49... Прикажи +49 163 4928800
Прикажи се
Адреса
Германија, Баварија, 97337, Dettelbach, Lange Länge 2c
Локално време на дилерот: 11:04 (CEST)
Како да не најдете