Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Германија, Баварија, 97337, Dettelbach, Lange Länge 2c
македонски

Сите возила

Филтер
Сортирање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Резултати од пребарување: 39 огласа
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со рамна платформа Fellechner AF21-N18 Baustoff Fellechner AF21-N18 Baustoff 8.900 € Приколка со рамна платформа 2015-04-27 13950 кг Германија, Dettelbach
патничко комбе MAN TGE 3.180 VIP 4x2 MAN TGE 3.180 VIP 4x2 65.000 € Патничко комбе 2020-12 3000 км Германија, Dettelbach
патничко комбе MAN TGE 3.180 VIP 4x4 MAN TGE 3.180 VIP 4x4 115.000 € Патничко комбе 2022-05-01 300 км Германија, Dettelbach